Nemocnice uspořádala pro své zaměstnance a zástupce IZS přednášku na téma traumaplán

Zcela ojedinělou přednášku na téma poskytování neodkladné péče za mimořádných podmínek si mohli vyslechnout ve čtvrtek 29. 2. 2024 v kongresovém sálu Hotelu Concertino Zlatá Husa jindřichohradečtí zdravotníci a pozvaní hosté z ostatních složek integrovaného záchranného systému (IZS).

Přednášejícím byl prim. MUDr. Dušan Mach, který opakovaně působil v rámci misí Lékařů bez hranic ve válečných zónách jako intenzivista a anesteziolog. I jeho zkušenosti budou využity při přípravě nového traumatologického plánu jindřichohradecké nemocnice, který byl měl být dokončen v polovině tohoto roku a následně prověřen ve společném cvičení s ostatními složkami IZS.